אודות ג'יפ

מורשת של גיבורים

המותג ®Jeep הוא אייקון מוכר בכל העולם. שמו מזוהה יותר מכל עם חופש, יכולות גבוהות והרפתקנות. כל רכב של ®Jeep נושא עמו סיפור ייחודי, המשתלב במורשת עשירה שהולכת אחורה עד לימיו של ה-Willys MA.

החוויות שלכם הן אלה שיוצרות את הסיפורים שלנו. בשבילנו, בעלי ®Jeep אמיתיים, היכולת להגיע לכל מקום ולנסות כל דבר, היא דרך חיים, ולא סתם סלוגן ממודעת פרסומת. אתם מוזמים להכיר את אבני הדרך של המותג שלנו, ולאחר מכן להיכנס אל העולם הזה עם ה-Jeep® 4×4 שלכם.

שנות ה-40'

נולד בלהט שדה הקרב; ה-Jeep® 4×4 שמגיע לכל מקום ועושה הכל -Go-Anywhere, Do-Anything, היה הגיבור האמיתי שלאלפי חיילי בעלות הברית שנלחמו בכל רחבי העולם.רכבי ה-®Jeep האזרחיים שנסעו בשנות ה-40 לצד אחיהם הצבאיים, מיצבו את ®Jeep כמותג המוביל של טכנולוגית ה-4×4 ללא עוררין.

שנות ה-50'

שנות ה-50 סימנו את עליתם של רכבי העבודה לצד פיתוחים הנדסיים. חובבי הטבע והטיולים עזרו להקים את פעילות מועדוני הטיולים Jeep® Jamborees, ולקחו את מכונת החופש המקורית אל מחוזות חדשים בזכות 7 דגמים ייחודיים.

שנות ה-60'

Jeep® Wagoneer  מציג לראשונה חדשנות ועידון שלא נראו כמותם בימים בהם יוקרה והתאמה אישית שלטו אז באופנה. קו המוצרים של המותג ®Jeep גדל להיצע של 14 דגמים לשימושים מגוונים – עבודה, פאן, פנאי, וכלי רכב יוקרתיים שהציעו יכולות גבוהות.

שנות ה-70'

המותג ®Jeep המשיך להוביל את סגמנט ה-4×4 בשנות ה-70 עם הצגתה של מערכת ההנעה הכפולה הקבועה הראשונה מסוגה. ה-Jeep® Cherokee הספורטיבי בגרסת 2 הדלתות (SJ) קטף את כל פרסי "רכב השנה" בקטגוריית ה-4 WD. 6 דגמים סייעו להעלות את רף המכירות לשיא של כל הזמנים.

שנות ה-80'

הדגם החדש של ה-Jeep® Cherokee(XJ) מוצג ומסייע למותג להחיות מחדש את סגמנט ה-4×4. ה-XJ מציג פיתוחים וטכנולוגיות חדשות שנראות לראשונה בתחום הרכב: ה-  SUV4  דלתות הקומפקטי הראשון, מבנה של מרכב אחוד – לראשונה ברכב שטח, מערכת הנעה כפולה קבועה הראשונה שמציעה מעבר בין מצבי הנעה תוך כדי תנועה.

שנות ה-90'

דגם ה-Jeep Grand Cherokee (ZJ)  שהוצג ב-1993, קבע נקודת ציון חדשה בתעשייה הודות לאיזון ייחודי בין יכולות גבוהות – בכביש ובשטח. ה-Wrangler (TJ) רב היכולות הוצג בשנת 1997 עם מערך מתלים חדש.

בשנת 1999, הוכתר ה- Jeep® Grand Cherokee (WJ) כ-SUV בעל היכולות הטובות ביותר אי-פעם.

שנות ה-2000'

דגם ה-Jeep® Wrangler Rubicon הקיצוני שהוצג בשנת 2003 היה לרכב בעל היכולות הגבוהות ביותר שיוצר אי-פעם על ידי המותג ®Jeep. לצדו הוצג Wrangler  בגרסת 4 דלתות שקיבל את הכינוי “Unlimited” וסחף בסערה את התעשייה.

דגמי ה-Jeep® Compass וה-Jeep® Patriot היו הראשונים להשתלב בסגמנט רכבי ה-cross-utility הקומפקטיים.

Jeep® Grand Cherokee 2011 זכה לעיצוב חדש לחלוטין ולחידושים נוספים בשנת 2013, וקצר שבחים בתחומי העיצוב ומנוע ה-ה-™EcoDiesel החדש בנפח 3.0 ליטר.

Jeep® Cherokee החדש לשנת 2014 החליף את דגם ה-Liberty, עם הבטחה לעידון חדש בקטגוריית רכבי ה-midsize.

לנציג מכירות