Jeep® Wrangler

.True Legend .Each and every time

Jeep® Wrangler

.True Legend .Each and every time

בטיחות

Jeep® Wrangler תוכנן מחדש כדי לעזור לך ליהנות מהנסיעה שלך על כל קרקע ובכל מצב, בביטחון מלא.

יותר מ-65 מאפייני בטיחות זמינים

Jeep® Wrangler  מסייע להגן עליך ועל חבריך עם מאפייני בטיחות אקטיבים ופסיבים כולל ניטור שטחים מתים, זיהוי תנועה חוצה מאחור, התראת התנגשות מלפנים עם בלימה אוטונומית, בקרת שיוט אדפטיבית,
מצלמת נסיעה לאחור Parkview עם קווי הנחיה דינאמיים, חיישני חניה מלפנים ומאחור, בקרת יציבות אלקטרונית, מערכת למניעת נעילת גלגלים (ABS), סיוע לבלימה, ארבע כריות אוויר כציוד סטנדרטי, מבנה של מרכב על שלדה ועוד.

כוח בלימה

Jeep® Wrangler מציע בקרת אחיזה הפעילה בכל מהירות עם כיולים מיוחדים לנסיעה במצב 4 LO, מערכת סיוע בבלימה ומערכת למניעת נעילת גלגלים בכל ארבעת הגלגלים (ABS) לשיפור השליטה ברכב וצמצום מרחקי עצירה על משטחים יבשים וחלקלקים.

בטיחות בחניה

גלה איך החניה הופכת לקלה יותר עם מאפייני החניה של Wrangler הזמינים כאופציה, שהופכים את הכניסה למקום חניה והיציאה ממנו לעניין פשוט.

מצלמת נסיעה לאחור ®Parkview

בין אם אתה נכנס למקום חניה, מתמרן באתר קמפינג, או מוריד סירה למים, מצלמת הנסיעה לאחור ®ParkView עם קווים מנחים דינאמיים בשילוב עם מסך המגע של ™Uconnect, יהפכו את המשימה לפשוטה יותר.

זיהוי תנועה חוצה מאחור וחיישן חניה אחורי

זיהוי תנועה חוצה מאחור מסייע לך לצאת ממקום חניה בנסיעה לאחור כאשר כלי רכב חוסמים את שדה הראייה שלך. כשאתה משלב להילוך אחורי, חיישנים סורקים כדי לגלות כלי רכב ו/או חפצים החוצים את הנתיב שלך והמערכת מזהירה אותך באמצעות סמל מואר במראה החיצונית.
חיישני חניה הממוקמים בפגוש האחורי מזהים מכשולים שנמצאים מאחוריך. הם ישמיעו התראה כאשר אתה מתקרב לסכנה פוטנציאלית בעת חניה במקביל או בנסיעה לאחור לתוך מקום חניה.

ניטור שטחים מתים

על ידי ניטור שוטף של המרחב שבין הרכב שלך לכלי רכב אחרים, מערכת ניטור השטחים המתים מסייעת לך לשמור על מרחק הבטיחות הנכון. כאשר היא מזהה רכב בשטח מת בצד או מאחור, אתה מקבל הודעה באמצעות סמלים מוארים במראות צד או התראה קולית.

חוזק ועצמה

הביצועים בפגיעות צד וקשיחות הרכב שופרו הודות לשילוב של פלדה בעלת חוזק גבוה בקורה B ברצפת הרכב. קורות מסגרת בעלות מרווח גדול מחפות גם על מיכל הדלק הממוקם במרכז בין הגלגלים להגנה נוספת, בעוד מיכל הדלק כולל מיגון מקורי בעובי 2.5 מ"מ המתוכנן עבור נסיעה בטיחותית ובטוחה יותר בשטח.

צא להרפתקה במהירות הנכונה

מגביל המהירות האקטיבי ובקרת השיוט עובדים בשיתוף פעולה כדי לסייע לך לשמור על המהירות המותרת.

כניסה והנעה ללא מפתח

Jeep® Wrangler  מצוייד כסטנדרט בהתנעה ללא מפתח. המערכת מסוגלת לזהות את נוכחותו של המפתח  בפנים הרכב ומאפשרת התנעה וכיבוי הרכב מבלי צורך לשימוש במפתח.

לנהוג על העתיד

קבל את ה-Wrangler המתקדם ביותר מבחינה טכנולוגית אי פעם. ה-Jeep® Wrangler מצויד במערכות מידע, בידור והמאפיינים הטכנולוגיים המתקדמים ביותר. גלה את מערכות הדור הרביעי של ™Uconnect עבור טלפונים חכמים מסוג Apple , מסך מגע בגודל 7.0 או 8.4 אינץ' עם יכולת pinch-and-zoom ואפשרויות רבות נוספות, כדי ליהנות מכל הרפתקה במיטבה.

מערכות ™UCONNECT

מערכות ™UCONNECT

מערכות ™Uconnect  המתקדמות ביותר שלנו עד היום מאפשרות לך להישאר בשליטה ומחובר לשאר העולם.

קישוריות טובה יותר מתמיד

הדור הרביעי של מערכות ™Uconnect שלנו כולל רדיו, קישוריות לטלפון חכם, אפשרות גרירה ושחרור עם האצבע (Drag'n'Drop)  וזום בצביטה (Pinch-to-zoom), שיפורים בביצועים, זמני הפעלה מהירים יותר, כוח עיבוד משופר, תגובת מסך מגע משופרת ובהירות עזה עם רזולוציה וצלילות משופרות.

תמיכה ב-®APPLE CARPLAY

התמיכה ב-Apple®CarPlay משלבת בצורה חלקה את ה-®iPhone שלך עם התצוגה המובנית והבקרות של הרכב. השתמש במסך המגע של ™Uconnect או בקול שלך באמצעות ™Siri כדי לבצע שיחות טלפון, לגשת למוסיקה, לשלוח ולקבל הודעות, ללנווט אל היעד בעזרת ®WAZE ועוד, וכל זאת כשאתה מתמקד בכביש.

לוח מחוונים מותאם אישית

דגמי Sahara ו-Rubicon כוללים כציוד סטנדרטי תצוגת מחוונים דיגיטלית Multiview Information 7 אינץ' המאפשרת לך להתאים את ההגדרות האישיות שלך והגרפיקה. הצג בצבע מלא משלב ניווט מפורט, מציג מידע לגבי המדיה כגון שם השיר, האמן והתחנה, ומציג את מצב תיבת ההעברה בזמן אמת.. המחוונים כולל גם Off-Road Pages, שמעניקים לנהג מספר מדדים מועילים הנוגעים לנסיעה בשטחכגון: גלגול, גובה, קוראורדינטות GPS, חלוקת הכוח של יחידת ההינע ועוד.

לשבור את מחסום הקול

מערכת השמע Alpine® Premium כלולה במפרט הסטנדרטי של ה-Sahara , עם מגבר 12 ערוצים 552 ואט, שמונה רמקולים וסאב-וופר אחורי. המערכת זכתה לשיפור באמצעות ביטול רעש פעיל וזכוכית אקוסטית רבודה בשמשה הקדמית.

לנציג מכירות