ג'יפ גרנד צירוקי
Jeep Grand Cherokee

ג'יפ גרנד צירוקי
Jeep Grand Cherokee

עיצוב קשוח ומלכותי

עיצוב מוכוון נוחות

עיצוב מוכוון נוחות

החלק האחורי של ה-Jeep® Grand Cherokee כולל פנסים אחוריים גדולים, ספוילר אווירודינמי וחתימת תאורת LED. דלת תא המטען מעניקה שדה ראייה מעולה מבעד לשמשה האחורית. פתח מילוי דלק ללא מכסה ודלת תא מטען חשמלית מוסיפים פשטות ונוחות.

חישוקים וצמיגים

חישוקים וצמיגים

ה-Grand Cherokee מתוכנן לביצועים עילאיים בכביש ובשטח, כולל החישוקים והצמיגים. יחד עם מערכת ניטור לחץ אוויר בצמיגים הכלולה כסטנדרט, מציע הרכב גם אפשרויות כמו חישוק 18 אינץ’ הזמין עם Off Road Group.. גרסת Trailhawk®  זמינה עם צמיגים 50/50 לשימוש בשטח ובכביש.

רמה חדשה של עידון

רמה חדשה של עידון

דמיין לעצמך את היכולת להתמודד עם תנאי הנהיגה המאתגרים ביותר מבלי לוותר על הנוחות, הסגנון ותחושת היוקרה. דבר זה אפשרי ב- Jeep® Grand Cherokee Overland החדש, עם רמות חדשות של בלעדיות ואיכות הרכבה וייצור. החלל הפנימי של גרסת Overland החדשה, מאופיינת במושבי עור ספורטיביים תומכים ואיכותיים, הגה מפואר בשילוב עץ ושילובי חומרים וצבעים המעניקים גימור מפואר ויוקרתי.

לוח מחוונים בהתאמה אישית

לוח מחוונים בהתאמה אישית

ה-Grand Cherokee מגיע כעת עם תצוגה מרובת מסכים 7 אינץ’ עם טכנולוגיית TFT מתקדמת שמאפשרת לך להתאים את כל ההגדרות האישיות והגרפיקה שלך. מידע מפורט לגבי הרכב משולב בלוח המחוונים המתקדם עם צבעים מותאמים, כדי שתוכל לצפות במד המהירות, הגדרות מערכת Selec-Terrain®, מידע לגבי מערכת המתלים  Quadra-Lift® ועוד.

גג שמש פנורמי

גג שמש פנורמי

עם גג השמש הפנורמי CommandView® תוכלו ליהנות מצמד חלונות זכוכית בגג עם אפשרות פתיחה (לחלון הקדמי). גג השמש הפתוח חושף נופים חדשים וכולל וילון חשמלי המסנן את קרני השמש.

מערכות שמע

מערכות שמע

שתי מערכות שמע זמינות עבור ה-Grand Cherokee:
• מערכת בעלת 6 רמקולים כולל שני טוויטרים הממוקמים בלוח המכשירים, שני רמקולים בדלתות הקדמיות ושני רמקולים בעלי טווח מלא בדלתות האחוריות
• מערכת בעלת 9 רמקולים עם סאבוופר 25.4 ס”מ (10 אינץ’) ומגבר 506W

640x300_0006_JEEP GC MODEL YEAR Trailhawk