JEEP GRAND CHEROKEE ג'יפ גרנד צ'רוקי

JEEP GRAND CHEROKEE ג'יפ גרנד צ'רוקי

אלגנטיות, בכל דרך שתבחרו

החדשנות הביאה אותנו לכאן

עיצוב חיצוני חדשני ואלגנטי מקרין כוח מכל זווית.

בשנת 2022 המראה של Grand Cherokee נשאר מיוחד בנוף וכולל מאפייני עיצוב יוקרתיים כולל שכבה קדמית ופגוש ייחודיים, חישוקים בעיצוב חדש ופנסי ערפל LED.

תיבת הילוכים חדשנית

תיבת ההילוכים האוטומטית בעלת 8 הילוכים, מאפשרת האצה מהירה והחלפות הילוכים חלקות. שלב למצב Drive ותוכל לשלוט בהחלפות ההילוכים באמצעות הידיות שעל גלגל ההגה. כמו כן, כל הדגמים מצויידים כסטנדרט בתיבת העברה בעלת הילוך כח המאפשר יחס זחילה 1:1.44 לנסיעה בשטח – בלחיצת כפתור.

חווית נהיגה בלתי נשכחת

יעילות גבוהה וחוויית נהיגה מושגות הודות לאפשרויות הבחירה של מצבי נהיגה, שיוני המצבים דרך ההגה מאפשר לך לכוון את מאמץ ההיגוי והתחושה לאחד משלושה מצבים: Sport, Normal, Comfort.

היכולות האגדיות של Jeep® משתפרות הודות למערכת בקרת האחיזה Selec-Terrain®.

בורר המצבים של המערכת יאפשר לך 5 מצבים שמסוגלים לטפל כמעט בכל תנאי הדרך- שלג, חול, בוץ, שטח סלעי וכמובן מצב אוטומטי בסיסי.

 

מערכות 4X4 המתקדמות בעולם

  • מערכת Quadra-Trac II® מציעה בקרת אחיזה בכל מהירות כדי לשמור על כיוון ההתקדמות שלך. במידה ואחד או יותר מהגלגלים מחליקים, ניתן להפנות את המומנט לסרן בעל האחיזה הטובה יותר. יחס העברה נמוך מעניק יכולת זחילה על סלעים.

מנוע בנזין V6 3.6

מנוע Pentastar® 3.6 ליטר 286 כ"ס V6 משודך לתיבת הילוכים אוטומטית בעלת 8 הילוכים, עם ידיות להחלפת הילוכים על גלגל ההגה. מצב Eco מסייע להשגת חיסכון מרשים בדלק. הוספת התקן גרירה Tow Group Package מאפשרת ל-Grand Cherokee לגרור עד 2,812 ק"ג.

עיצוב מוכוון נוחות

החלק האחורי של ה-Jeep® Grand Cherokee כולל פנסים אחוריים גדולים, ספוילר אווירודינמי וחתימת תאורת LED. דלת תא המטען מעניקה שדה ראייה מעולה מבעד לשמשה האחורית. פתח מילוי דלק ללא מכסה ודלת תא מטען חשמלית מוסיפים פשטות ונוחות.

גג שמש פנורמי

עם גג השמש הפנורמי CommandView® תוכלו ליהנות מצמד חלונות זכוכית בגג עם אפשרות פתיחה (לחלון הקדמי). גג השמש הפתוח חושף נופים חדשים וכולל וילון חשמלי המסנן את קרני השמש.

לוח מחוונים בהתאמה אישית

ה-Grand Cherokee מגיע כעת עם תצוגה מרובת מסכים 7 אינץ' עם טכנולוגיית TFT מתקדמת שמאפשרת לך להתאים את כל ההגדרות האישיות והגרפיקה שלך. מידע מפורט לגבי הרכב משולב בלוח המחוונים המתקדם עם צבעים מותאמים, כדי שתוכל לצפות במד המהירות, הגדרות מערכת Selec-Terrain® 

ניטור שטחים מתים

מערכת ניטור שטחים מתים (BSM) משתמשת בשני חיישני רדאר לסרוק את השטחים המתים של הנהג ולנטר באופן רציף את המרווח בין ה- Jeep® Grand Cherokee שלך לבין כלי הרכב משני צדדיו. כשהמערכת מזהה רכב שנמצא קרוב מדי, תקבל .אזהרה באמצעות התראה קולית ואייקון מואר שמופיע במראת הצד

מצלמת נסיעה לאחור PARKVIEW®

ה-Jeep® Grand Cherokee כולל שתי מערכות שפועלות יחד כדי לסייע לך לחנות בצורה בטוחה וקלה. מצלמת הנסיעה לאחור החדשה ParkView® ומערכת הסיוע לחניה לפנים ולאחור ParkSense® מתריעות על מכשולים אפשריים, ומסייעות להקל על החניה והיציאה מהחניה. המצלמה מציגה תמונת וידאו של האזור שמאחורי הרכב עם קווי הנחיה דינמיים כשההילוך האחורי משולב. במהלך חניה ותמרונים דומים, מערכות אלה מסייעות לך לזהות עצמים שנחבאו מהעין ומעניקה לך התראה קולית שמעניקה לך זמן להגיב.

סייען חניה במקביל ובניצב

סייען החניה במקביל ובניצב, הזמין כעת ב-Jeep® Grand Cherokee, מקל מאוד על החניה. כשהוא מזהה מקום חניה, הוא מכוון את הנהג באמצעות הוראות קוליות, שמופיעות גם בצג המידע של הנהג בלוח המחוונים. הנהג שולט במצב תיבת ההילוכים, הבלמים והמצערת, ומערכת ההנחיה שולטת בהגה.

התראת סטיה מנתיב Lanesense®

מאפיין זה מודד את מיקומך ביחס לגבולות הנתיב. אם הוא מזהה סטיה בלתי מכוונת מהנתיב, הוא יזהיר אותך ויבצע תיקון באמצעות ההגה כדי להחזיר את הרכב לנתיב.

מערכות בטיחות מתקדמות למניעת תאונות

גם הנהגים הזהירים ביותר יעריכו את מערכות ההתראה האלה. אם תתקרב מהר מדי לרכב אחר, מערכת התראת התנגשות קדמית (FCW) עם הפחתת חומרת הפגיעה תזהיר אותך באמצעות התראות ויזואליות וקוליות, ותפעיל את הבלמים באופן אוטומטי אם ההתנגשות עומדת לקרות. מערכת בקרת השיוט המסתגלת (ACC) מתאימה באופן אוטומטי את מהירות השיוט כדי לשמור על המרחק שהוגדר מראש בינך לבין כלי רכב הנוסעים לפניך.

בחר את הגרנד צ'רוקי שלך

LAREDO

חישוקי אלומיניום "18
מערכת מולטימדיה "8.4
תמיכה ב- AppleCarplay
מערכת לזיהוי רכבים בשטח מת
חיישני חניה אחוריים עם בלימה
מצלמת נסיעה לאחור
כוונון חשמלי למושב נהג
כניסה והנעה ללא מפתח – Keyless
בקר נהיגת שטח – 5 מצבים
חימום למושבים הקדמיים וההגה
בקרת אקלים מפוצלת עם פתחי מיזוג אחוריים
דלת תא מטען חשמלית
שמשות אחוריות כהות
דלת תא מטען עם פתיחה וסגירה חשמלית

מחיר מיוחד לזמן מוגבל, החל מ- 299,900 ש"ח
במקום 324,900 ש"ח, או החל מ- 2,199 ש"ח לחודש

לחץ למפרט המלא

 

LAREDO PLUS

תוספות על רמת גימור LAREDO

חלון גג חשמלי
חבילת בטיחות הכוללת
בלימה אוטומטית בעת חירום
מערכת ניטור מרחק מלפנים
בקרת סטייה מנתיב אקטיבית
שליטה אוטומטית באורות גבוהים

החל מ- 339,900 ש"ח

לחץ למפרט המלא

 

LIMITED EDITION

תוספות על רמת גימור LAREDO PLUS

מערכת שמע מתקדמת בעלת 9 רמקולים+ סאבוופר
בהספק 560W, תוצרת Alpine.
חלון גג פנורמי
שליטה אוט' באורות גבוהים
פנסים ראשיים Bi-Xenon
תאורת יום (DRL) LED
פנסי ערפל קדמיים LED
ריפוד עור יוקרתי שחור

מחיר מיוחד לזמן מוגבל, החל מ- 349,900 ש"ח
במקום 389,900 ש"ח

לחץ למפרט המלא

 

GRAND CHEROKEE

צפו במפרט הטכני  arrow

צפו בספר רכב  arrow

צפו בחוברת אחריות  arrow

החל מ
299,900₪

כולל מע"מ ולא כולל אגרת רישוי

לנציג מכירות