JEEP® GLADIATOR ג'יפ גלדיאטור

פנו יותר מקום להרפתקאות שלכם עם ג'יפ גלדיאטור

JEEP® GLADIATOR ג'יפ גלדיאטור

פנו יותר מקום להרפתקאות שלכם עם ג'יפ גלדיאטור

חדש בישראל- ג'יפ® גלדיאטור

בשטח תצפה ללא צפוי, אף פעם אי אפשר לדעת אילו הפתעות הטבע עשוי להכין לך. עם ג'יפ גלדיאטור יש לך את היכולת להתגבר על הכל.

 גלדיאטור לוקח את כל מה שמביא איתו ה- Wrangler לרמה חדשה של קשיחות ועמידות, יכולת וביצועים. עוצמת מנוע ומתלים שהופכים כל מדבר לארגז חול ומערכת 4X4, בקרת אחיזה וצמיגי שטח, שעושים חצץ מכל מעבר סלעים מזרה אימה.

JEEP Gladiator מגדיר מחדש את הגבולות של האפשרי ועם ארגז מטען גדול ליותר ציוד ודלק כדי שתוכל להאריך עוד יותר את חווית השטח.

היכולת שאתה צריך

תיבת הילוכים אוטומטית עם 8 הילוכים מדייקת את העברת הכוח לתיבת העברה חכמה עם יכולת לנסיעת 4X4 גם בכביש וגם עם LOW ביחס העברה 4:1 קצר במיוחד.

מנוע V6 פנטאסטאר מוכר היטב בזירת השטח כיחידת כוח המאפשרת יכולות יוצאות דופן. עם 280 כ”ס ו-35.4 קג”מ הוא משמש כתחנת כוח מושלמת לנסיעות בשבילים ולנשיאת או גרירת מטענים. למעשה עם JEEP Gladiator תוכל לעשות את שלושתם בו זמנית.

בנוסף, סרנים מחוזקים, שתי נעילות דיפרנציאל מקוריות וניתוק מוט מייצב מקורית, מבטיחים לך יכולת שיש למצוא רק במקום אחד.

In a true legend

מנוע וביצועים

העוצמה והגמישות מגיעים ממנוע Pentastar שהוא אגדה לא פחות מ-JEEP.

מנוע V6  בנפח 3.6 ל' המפיק 280 כ"ס ומומנט אדיר של 35.4 קג"מ. תחשבו עליו כאגרוף פלדה בכפפת משי. הרבה כוח, בכל מצב והכי חלק וזורם שרק אפשר. מספק את הדיוק העדין שצריך בנהיגה טכנית וגם את הכוח המתפרץ והעקבי כשגוררים משקלים כבדים בקרקע רכה. עוצמה מעולם לא הייתה כה מעודנת.

הגבולות נמחקים בזכות שילוב חסר פשרות של מערכת הנעה מתקדמת ושלדה איתנה. תיבת הילוכים אוטומטית פלנטארית עם 8 הילוכים מבטיחה זמינות של כוח בכל שלב, בעיר, בכביש הפתוח וכמובן בשטח.

תיבת העברה מתקדמת מאפשרת לך לבחור בין הנעה אחורית, הנעה כפולה ומצב LOW ביחס העברה 4:1 קצר במיוחד שהופך כל אתגר בשטח לחוויה.

סרני ההנעה המחוזקים, DANA 44, מסוגלים להתמודד עם העוצמה והעומסים בהם JEEP Gladiator משגשג. הסרנים מגיעים עם נעילות דיפרנציאל מקוריות וניתוק למוט מייצב קדמי כדי להבטיח שתמיד תהיה לך אחיזה מרבית – כשאחרים מניפים גלגלים באוויר.

בנוסף מערכות מתקדמות לבקרת משיכה עם מפות ניהול לבחירה, מאפשרות לך להתאים את תפוקת הכוח לסוג הקרקע שעליו אתה נוהג. Gladiator גם חכם.

אתה יכול להביא יותר לשטח עם יכולת לשאת עד 607 ק"ג בארגז המטען או לגרור עד 3,470 ק"ג (לנגרר עם בלמים).

זה לא מגיע במקרה אלא בזכות שילוב של פלדה בעוצמת מתיחה גבוהה, סרנים מחוזקים ומתלה אחורי עם קפיצי סליל המתוכננים מראש למשימה הזו. לגרור מטען כבד זה אומר שצריך גם לעצור אותו וה- JEEP Gladiator מצויד במערכת הבלימה החזקה ביותר שיש.

מורשת מפוארת יכולת עכשווית

השורשים של העיצוב האייקוני נטועים עמוק בתוך ההיסטוריה הצבעונית והקשוחה של המכונה האמריקאית JEEP. מחופי הנחיתה בנורמנדי, דרך מדבריות מואב לרחובות הכרך – JEEP יש רק אחד.

הגריל המוכר בעל שבעת החריצים והפנסים העגולים שלצידו, מזוהה בכל העולם כסמל לעוצמה, אתגרים והרפתקאות מחוץ לאיזור הנוחות. לצידו כנפיים מורחבות מעל לצמיגי שטח גדולים, ומכסה מנוע התפוס עם חבקים חיצוניים מזהים היטב את Gladiator עם ה-Wrangler האיקוני.

אלה רק חלק מהמאפיינים של כל דורות JEEP  ובאים לידי ביטוי גם ב- JEEP Gladiator המוסיף לזה יכולת נשיאת מטען רב. העיצוב, ממש כמו בתחילת הדרך, משרת את תכלית הנסיעה בשטח עם זוויות גישה ונטישה מצוינות, ונוחות רבה לריתום ונסיעה עם נגרר. כן. גם בשטח.

תא הנהג וסביבת הנוסעים משקפת את הסביבה היוקרתית של ה-Wrangler Rubicon עם דיפון רך בחלק העליון של הדשבורד, תאורת אווירה, מצבי נסיעת שטח עם חיווי גרפי, מערכת מולטימדיה Uconnect  עם מסך 7 אינץ' וגם ריפודי עור ותאורת LED  מלאה (בחלק מרמות הגימור).

עיצוב חיצוני ופנימי

המראה האייקוני והמוכר של JEEP עם יכולת ושימושיות של פיקאפ. אי אפשר לטעות במקור של JEEP Gladiator ולא תוכל לחכות לצאת להרפתקה הבאה שלך.

העיצוב האייקוני של JEEP נוכח כאן לא רק בשביל הקישוט אלא, כמו במקור, משרת תכלית חשובה: להיות הכי טוב במקומות שאחרים לא מעזים לדרוך.

החזית, מכסה המנוע והכנפיים הרחבות דוברות את שפת JEEP הקלאסית וההנדסה שמתחת היא מתקדמת וייעודית. JEEP מעולם לא הלכה עם הזרם, אז למה שאתה כן?

תתקרב יותר לטבע, תריח את הפרחים תן לשיער על הזרוע לסמור מול משב של אוויר קר. כמו ב-Wrangler האייקוני גם ב- JEEP Gladiator  אפשר לפרק במהירות את הדלתות, להסיר את הגג בשלמותו או חלקית ואף להוריד את השמשה הקדמית ולקבל חוויה שאין בשום רכב אחר שאינו JEEP אמיתי.

קשיחות אבל בסטייל. כל הפרטים בתא הנהג עשויים בשיא הדיוק, הטכנולוגיה שבו אינטואיטיבית וקלה לתפעול וכמובן שפריטי העיצוב האיקונים של JEEP נוכחים בכל פינה ומשולבים בתא שיבטיח שהנסיעה שלך תהיה עשירה ובסטייל.

JEEP Gladiator ישביע את תאבונך להרפתקאות וחופש עם תא הנהג שתוכנן מתחילה להיות שותף לחוויה.

העיצוב אלגנטי ושימושי, חומרי הגלם בו מפנקים אבל גם עמידים, הגישה לכל המערכות קלה והתפעול טבעי ובטוח. שילוב של טכנולוגיות קצה כמו מחשב דרך רב-תפקודי המציג גם נתוני שטח, ומערכת מולטימדיה Uconnect חדשנית הם נדבך נוסף לחווית הנהיגה הייחודית של JEEP Gladiator.

מבחר עשיר של חומרי ריפוד, תפרים בצבעים קונטרסטיים, מכסים את המושבים הנוחים ביותר בשטח, בתוספת בקרת אקלים מתקדמת דו-אזורית מקנים מימד פרימיום לקשיחות שאתה מחפש.

מוכן לכל אתגר כבר מאולם התצוגה

הסוד לכל מסע מוצלח מתחיל בציוד הנכון.

JEEP Gladiator מצויד כסטנדרט בכל מה שאתה עשוי להצטרך בכל אתגר בשטח, בכל שטח ובכל שעה.

מערכות בקרת אחיזה מהדור האחרון מבטיחות שהצמיגים ינשכו ויאחזו בכל סוג שטח, ללא כל הכנה מוקדמת JEEP Gladiator מסוגל לצלוח מים בעומק של עד 76 ס"מ. עם מרווח גחון שימושי של 283 מ"מ ושלדת סולם לתת לך את הגמישות הנחוצה כדי לשמור על הקשר בין הצמיגים לקרקע.

הסרנים המחוזקים מסוג DANA44, מצוידים בנעילות דיפרנציאל מקוריות וגם בניתוק של מוט מייצב קדמי המגדיל עוד יותר את מהלך המתלים. בנוסף יש גם תיבת העברה עם LOW קצר במיוחד, מגיני סף מקוריים לאותם רגעים שבא לך להתחכך מעט באמא אדמה וכמובן צמיגי שטח עם חישוקי 17 אינץ' חזקים. הכל מקורי ומוכן ליציאה.

Jeep Gladiator מאובזר במערכות בטיחות אקטיביות חדשות בהן בקרת שיוט אדפטיבית, ניטור שטחים מתים, בלימה אוטונומית בחירום (בחלק מרמות הגימור) כמו גם כריות אוויר ועיגונים למושבי בטיחות לילדים.

כי לקחת את המשפחה לשטח חייבת להיות חוויה הכי בטוחה שאפשר.

תנאי שטח קיצוניים הם מגרש הבית שלו

היכולות האגדתיות של JEEP Gladiator מגיעות מניסיון של יותר מ-70 שנים בכל סוגי השטח ובתנאים הקשים ביותר. על בסיס הידע הזה רוכזו כל האמצעים כדי לאפשר לך להגיע רחוק יותר מאשר עם כל רכב אחר.

אחיזה היא שם המפתח בכל נהיגת שטח, וגם בכביש, אתה רוצה שכל צמיג יתרום את חלקו בדחיפה של הרכב קדימה וישתתף בבלימה כשצריך. מערכות ה-4X4 המתקדמות של JEEP מבטיחות שפיזור הכוח מהמנוע החזק יהיה הנכון ביותר והיעיל ביותר לתנאים המשתנים.

בעבר היה צריך "לשפר" רכבי שטח כדי לקבל כזו יכולת. JEEP Gladiator מגיע מהמפעל עם סרנים מחוזקים, נעילות דיפ' קדמית ואחורית, מקוריות וגם ניתוק מוט מייצב קדמי. כל זה כדי לספק מקסימום אחיזה ומהלך מתלים בכל תנאי השטח. תיבת העברה עם LOW קצר ובולמי זעזועים פרימיום מבית FOX הופכים את היכולת הזו לאגדה.

תחום הבטיחות חשוב היום יותר מתמיד. גם JEEP Gladiator משלב בתוכו מערכות בטיחות חכמות רבות ובהן בלימת חירום אוטונומית, ניטור שטחים מתים ובקרת שיוט אדפטיבית (בחלק מרמות הגימור) המתאימה את מהירות השיוט לקצב התנועה.

השאר מחובר לעולם הדיגיטאלי שלך דרך מערכת מולטימדיה חדשנית Uconnect עם מסך מגע 7 אינץ' המאפשרת צימוד של אפל CarPlay ו-AndroidAuto. אלה מנגישות לך את אפליקציות הניווט והשמע שקיימות בסמארטפון ללא כל התעסקות נוספת. בנוסף תהנה מקישוריות מלאה ותפעול של הנייד ממתגים על גלגל ההגה או ממסך המולטימדיה הגדול.

חוויות והרפתקאות מרגשות מתמיד עם גלדיאטור החדש

הסיבה הטובה ביותר שבזכותה אתה רוכש JEEP Gladiator זה כדי לצאת לשטח, לברוח מהעיר ולגלות את עצמך בשממה המדהימה. מה שיביא אותך לשם זה מנוע 3.6ל' שנושם שטח ומפיק 280 כ"ס ו-35.4 קג"מ. תיבת הילוכים אוטומטית עם 8 הילוכים שתעשה את הנסיעה הארוכה למדבר למהירה ונעימה יותר מכל מה שחווית עד היום ועם יכולת חשובה שתהיה לך לבחור את ההילוך הנכון לכל מצב. אם בשיוט על הכביש הפתוח או בגרירה של עד 2,268 ק"ג במעלה תלול בכביש או בשטח.

עם יכולת ייחודית לפרק את הדלתות, הגג ולקפל שמשה קדמית – חווית הנסיעה בשטח אין שנייה לה. תוך דקות ספורות אתה יכול להפוך את JEEP Gladiator לרכב שטח פתוח שייתן לך חיבור ישיר לסביבה, לריחות ומדי פעם לנתזי בוץ.

כל החוויות האלה לא היו אפשריות ללא מערכת ה-4X4 שהפכה את JEEP לאגדה. אין עוד רכב שטח עם מערכת הנעה סטנדרטית כזו המשלבת את טכנולוגיות הקצה בתחום בקרת האחיזה לצד האמינות והעמידות של סרני הנעה קשיחים ונעילות דיפרנציאל מקוריות. סלעים ובולדרים? תביאו לו והרבה!

את הזמן שתבלה בכביש תעשה בנוחות ועם אבזור של רכב מפנק. בקרת אקלים חזקה תדאג לחמם אותך בזמן הפשרת השמשה הקדמית, מושבי נוחות מרווחים וריפודים מוקפדים יקנו לך את הנוחות הנדרשת לימים ארוכים בדרכים וכמובן מערכת קישוריות מתקדמת עם שמע נהדר וחיבור מקורי לסמארטפון תיתן לך את האווירה לצד המדורה בחניון הלילה מבלי לאבד את החיבור לעולם שבחוץ.

JEEP Gladiator מצויד בחבילת בטיחות נרחבת לה אתה מצפה. פנסי LED חזקים, בקרת יציבות ומשיכה, מגבר בלם בחירום וניטור לחץ האוויר בצמיגים תקבל אופציה למצלמת חניה וגם בלימת חירום אוטונומית, ניטור שטחים מתים ואפילו בקרת שיוט אדפטיבית (ברמת גימור S)

בחר את הגלדיאטור שלך

Gladiator Rubicon S

 • מערכת בקרת יציבות אלקטרונית
 • מערכת ניטור לחץ אוויר בצמיגים עם תצוגה לכל גלגל
 • חיישן תאורה להפעלה אוטומטית של אורות הרכב
 • מערכת ניטור שטחים מתים *
 • בקרת שיוט אדפטיבית *
 • בלימה אוטונומית בחירום *
 • חיישני התראה בנסיעה לאחור *
 • פנסי ערפל קדמיים
 • מסילות הגנה מפני סלעים בצדי הרכב (Rock Rails)
 • מיגון תחתון לתיבת הילוכים\ תיבת העברה ומיכל דלק
 • גלגל חליפי בגודל מלא
 • פנסים ראשיים Bi-LED ותאורת DRL LED לנהיגת יום
 • בתי גלגלים בצבע הרכב
 • גג קשיח פריק בצבע הרכב
 • מפתח חכם לכניסה והתנעה ללא מפתח (Keyless)
 • מחשב דרך בלוח המחוונים עם צג 7" צבעוני
 • תצוגת OFF-ROAD בלוח מחוונים (זוויות מרכב, חיווי נעילות)
 • מושבים קדמיים עם גב מושב קשיח פונקציונאלי
 • מראה מרכזית מתכהה חשמלית
 • פתחי מיזוג ליושבים מאחור
 • מערכת Uconnect® עם מסך מגע 8.4" לשליטה בשמע, אקלים והגדרות הרכב
 • תמיכה ב- Apple CarPlay
 • מערכת שמע בעלת רמקולים תוצרת ALPINE+ סאבוופר

*כחלק מחבילת safety הניתנת לרכישה כתוספת

Jeep® Gladiator

בחר את ההרפתקאה המתאימה לך, וקח אותה איתך לאן שרק תרצה. בזכות ג'יפ גלדיאטור החדש תוכל לחוות את הטבע בצורה הטובה ביותר הודות למרכב מתפרק המאפשר להריח ולהרגיש את הבוץ מקרוב. ארגז המטען האחורי מתפאר במרחב של 1142 ס"מ רוחב על 1531 ס"מ גובה ומאפשר לך לקחת יותר ציוד ויותר דלק כדי שתוכל להאריך עוד יותר את חווית השטח. *התמונות להמחשה בלבד ט.ל.ח

JEEP® GLADIATOR

החל מ
424,000 ₪

כולל מע"מ ולא כולל אגרת רישוי

צפו במפרט הטכני  arrow

צפו בחוברת אחריות  arrow

לנציג מכירות