הסיפור הפנימי

החלל הפנימי של ה-Cherokee מתאפיין בסגנון מעודן עד לפרט הקטן ביותר. גימורי כרום מרשימים המוסיפים לעיצוב הפנימי על ידי הדגשת גלגל ההגה, הקונסולה המרכזית, גולת ידית ההילוכים וידיות הדלתות.

מבחר מושבים

בהשראת כמה מהנופים האייקוניים ביותר, החלל הפנימי של ה-Jeep® Cherokee 2019 שואב השראה מיעדים מרוחקים כדי להביא לך חללים פנימיים מדהימים, שיוצרו בקפידה מחומרים איכותיים ופרטים מעודנים. מושבי בד מהודרים בצבע שחור ושילוב דגשים כלולים במפרט הסטנדרטי של ה-Cherokee Longitude, לנוחות מרבית בכל תנאי מזג האוויר.

שחור ו-בז'
מושבי בד מהודרים בצבעים בז' ושחור ושילוב דגשים כלולים במפרט הסטנדרטי של ה-Cherokee Longitude, לנוחות מרבית בכל תנאי מזג האוויר.

LIMITED

מושב עור Nappa

שחור
מושבי עור Nappa איכותי בצבע שחור כלולים במפרט הסטנדרטי של ה-Cherokee Limited. שני המושבים הקדמיים מחוממים, לנוחות מרבית בכל תנאי מזג האוויר. המושבים הקדמיים ניתנים גם לכוונון חשמלי לשמונה כיוונים וכוללים תמיכה לגב התחתון המתכווננת לארבעה כיוונים.

שחור ואפור
מושבי עור Nappa איכותי בצבעים שחור ואפור כלולים במפרט הסטנדרטי של ה-Cherokee Limited. שני המושבים הקדמיים מחוממים, לנוחות מרבית בכל תנאי מזג האוויר. המושבים הקדמיים ניתנים גם לכוונון חשמלי לשמונה כיוונים וכוללים תמיכה לגב התחתון המתכווננת לארבעה כיוונים.

אחסון משופר

החלל הפנימי של ה-Jeep® Cherokee החדש מיועד להתאים לסגנון החיים שלך ברגעים עמוסים או רגועים. תיהנה מסידור ישיבה גמיש ובר התאמה, נישות אחסון חכמות, מאפייני נוחות מקלים ועוד.

דלת עורפית חשמלית

שמור את ידיך חופשיות באמצעות הדלת העורפית החשמלית המופעלת באמצעות הרגל, הזמינה כאופציה. היא מאפשרת לך להעמיס ולפרוק בקלות כל דבר, מהקניות במכולת ועד לציוד ספורט ועוד באמצעות מאפיין נוחות חכם זה. כל שעליך לעשות הוא פשוט להעביר את רגלך מתחת לדלת העורפית, לגישה קלה ומהירה.

מושב אחורי מתפצל ומתקפל ביחס 60/40

בין אם אתה מעמיס ילדים או גורר קיאק מתנפח בדרכך לשיט, ה-Cherokee גמיש דיו כדי לשפר את אורח החיים הפעיל שלך. מושב נוסע קדמי המתקפל למצב שטוח הזמין כאופציה ומושב אחורי מתפצל ומתקפל ביחס 60/40, עם אפשרות הטיה ויכולת הזזה לפנים ולאחור, מציעים שפע של אפשרויות עבור תצורות החלל הפנימי.

אחסון חכם

יש מקום לכל דבר ב-Jeep® Cherokee החדש. מקומות אחסון קטנים משופרים כגון רשת מטען ומחזיק חדש לטלפון סלולרי מתוכננים לאחסן בבטיחות וביטחון את ההתקנים או דברי הערך שאתה צריך עבור ההרפתקאות שלך.

רצפת מטען

מאפיינים לכל תנאי מזג האוויר

אל תתן לגל קור קטן למנוע ממך לצאת ולחקור. ה-Jeep® Cherokee החדש מצויד במגוון של מאפיינים לכל תנאי מזג האוויר שנועדו לסייע לך להפיק את המרב מכל עונה.

מושבים מחוממים

המושבים הקדמיים המחוממים מוסיפים חום מהיר בימים קרים.

בקרת אקלים אוטומטית מפוצלת

בקרת אקלים אוטומטית מפוצלת לשני אזורים
הודות לשתי קבוצות של בקרות, אתה והנוסע הקדמי שלך יכולים ליצור בקלות את המיקרו-אקלים שלכם באמצעות בקרת האקלים האוטומטית המפוצלת לשני אזורים.

לנציג מכירות