לנהוג היום בטכנולוגיה של מחר

שלוט ברכב שלך ובנתוני הנסיעה באמצעות מערכת Uconnect™, שמאפשרת לך ליהנות מבידור ומידע בכל עת. הגבר את עוצמת הקול וחבר את התקן המדיה התואם שלך, נגן מוסיקה במסך של Uconnect™ באמצעות שקע ה-USB, כרטיס מדיה SD או שקע AUX. ב-Jeep® Cherokee החדש, הטכנולוגיה שימושית ומהנה יותר מתמיד.

בידור, בנוחיות שלך

האזן למוסיקה האהובה עליך. כל מה שאתה צריך כדי להגיע אל היעד שלך מגיע אליך בצליל עשיר באמצעות מקורות שונים. ה-Jeep® Cherokee החדש כולל מערכת שמע איכותית בעלת 6 רמקולים עם סאב-וופר בהספק של 506 וואט, שתוכננה בשיתוף עם ®Alpine.

מערכת שמע איכותית

מערכת שמע רבת עצמה זו כוללת שלושה רמקולים המותקנים בלוח המכשירים, ארבעה רמקולים (2 בדלתות קדמיות, 2 במדף האחורי), שני רמקולים בדלתות האחוריות, וסאב-וופר.

*בדגם לימיטד בלבד

הזרמת BLUETOOTH®

הזרמת Bluetooth® תאפשר לך להזרים מוסיקה באופן אלחוטי מהתקן המדיה שלך. באמצעות מאפיין זה, הזמין כאופציה, אתה יכול כעת להזרים בקלות מוסיקה באופן אלחוטי מכל התקן מדיה תואם או יישום רדיו באינטרנט.

מצלמת נסיעה לאחור

מצלמת נסיעה לאחור ParkView®
מצלמת הנסיעה לאחור ®ParkView מסייעת לך לנסוע לאחור בביטחון. המערכת מציגה תמונת וידאו של האזור הנמצא מאחורי הרכב עם קווי מרחק דינמיים בעת שילוב הילוך אחורי. במהלך החנייה ותמרונים דומים אחרים, מערכת זו מסייעת להפנות את תשומת לבך באמצעות המסך לחפצים שהיו מוסתרים.

UCONNECT

נצל את כל האפשרויות שעומדות לרשותך כשאתה מקושר. הדור הבא של מערכות UConnect®, הזמין כאופציה, מעניק לך טכנולוגיה ידידותית למשתמש ובטוחה לנהג, כדי שתוכל להישאר מחובר לכל הדברים החשובים לך ביותר. היכולת לגשת לטלפון החכם שלך, לקבל הנחיות ולעקוב אחרי הרפתקאות השטח שלך ועוד נמצאת בהישג ידך.

UCONNECT™ 8,4” HD LIVE NAV

"הדור הרביעי של מערכת Uconnect™ 8.4" NAV DAB Radio כולל כחלק מהמפרט הסטנדרטי מערכת שידור אודיו דיגיטלית, ניווט בזמן אמת ומסך בעל רזולוציה גבוהה כדי לקבל גישה קלה לתוכן שלך.

היא כוללת גם מאפיינים המקלים על השימוש, כגון 'גרור ושחרר', 'זום בצביטה' ושילוב סמארטפון, שמאפשרים התאמה אישית של שורת התפריט.

*סטנדרט בדגם הלימיטד בלבד

UCONNECT™ 7’’ HD LIVE

הדור הרביעי של מערכת Uconnect™ 7" DAB Radio כולל כחלק מהמפרט הסטנדרטי מערכת שידור אודיו דיגיטלית ומסך בעל רזולוציה גבוהה כדי לקבל גישה קלה לתוכן שלך.

היא כוללת גם מאפיינים המקלים על השימוש, כגון 'גרור ושחרר', 'זום בצביטה' ושילוב סמארטפון, שמאפשרים התאמה אישית של שורת התפריט.

APPLE CARPLAY®

קח אתך את הדברים הטובים ביותר שב-iPhone® שלך. Apple CarPlay® מאפשרת לך גישה נוחה ליכולות iPhone® נבחרות באמצעות מסך המגע של Uconnect® הודות למאפיינים נוחים לשימוש, כגון שילוב סמארטפון. התקשר לאחד מאנשי הקשר שלך, שלח טקסט, הפעל את מערכת הניווט, בחר נקודות עניין באמצעות יכולת 'זום בצביטה', תיהנה מספריית המוסיקה המלאה שלך ועוד, מבלי להפסיק את הנסיעה שלך.

ANDROID AUTO™

תיהנה מיכולות הסמארטפון שלך מבלי להסיר את עינייך לרגע מהכביש. Android Auto™ מתחשבת בבטיחות והביטחון שלך ומשתמשת בבקרות שעל גלגל ההגה שלך יחד עם ממשק Uconnect® לקישוריות ללא הסחת דעת. קבל הנחיות ניווט קוליות, בצע שיחת טלפון, האזן לפלייליסט האהוב עליך, התאם אישית את שורת התפריטים שלך באמצעות מערכת 'גרור ושחרר', ועוד.

בטיחות

עם טכנולוגיה מתקדמת שנועדה לעזור לך לשמור על הבטיחות והביטחון של יקיריך בכל פנייה. ה-Jeep® Cherokee החדש מגיע עם בקרת יציבות אלקטרונית (ESC) המשתמשת ברשת של חיישני בטיחות המסייעים לשמור על השליטה ברכב.

חזק ומגן

פלדה בעלת חוזק גבוה מיצרת מבנה מרכב חזק הממקסם את ההגנה בהתנגשות ומסייע לאופטימיזציה של הדינמיקה והמשקל של הרכב. שמונה כריות אוויר מתקדמות כלולות במפרט הסטנדרטי, כולל כריות אוויר וילון באורך מלא, וכריות אוויר לברכי הנהג והנוסע הקדמי הפועלות במקביל כדי לסייע בהגנה על הנוסעים.

מאפיינים להימנעות תאונות

המפרט הסטנדרטי של ה-Jeep® Cherokee כולל מגוון מאפייני בטיחות אקטיבית שמתוכננים לסייע לך לשמור את מבטך על הכביש שמלפנים.

ניטור שטחים מתים

מערכת ניטור השטחים המתים הזמינה בדגם הלימיטד מנטרת את המרחב שבינך לבין נהגים אחרים. חיישני רדאר כפולים מזהים כאשר רכב אחר נכנס לאחד השטחים המתים שלך. אם הערכת מזהה רכב, יישמע צליל התראה ותופיע התראה ויזואלית על המראה החיצונית המתאימה.

התראת סטיה מנתיב

התראת סטיה מנתיב LaneSense®
המפרט הסטנדרטי של ה-Jeep® Cherokee כולל את מערכת התראת סטיה מנתיב LaneSense® עם מערכת סיוע לשמירה על הנתיב המזהירה את הנהג באמצעות התראות ויזואליות וקוליות בעת סטיה בלתי מכוונת מהנתיב. אם הנהג אינו מגיב, מערכת LaneSense תבצע תיקוני היגוי כדי להחזיר את הרכב לנתיב הנסיעה שלו.

מערכת התראת התנגשות

מערכת התראת התנגשות עם בלימה אוטומטית בעת חירום
התראת התנגשות קדמית בכל מהירות עם בלימה אקטיבית הזמינה כאופציה משתמשת בחיישני רדאר כדי לזהות אם ה-Cherokee מתקרב מהר מדי לרכב שמלפניו, ומזהירה את הנהג באמצעות צליל התראה והתראה ויזואלית. מערכת Advanced Brake Assist מגבירה את לחץ הבלימה אם היא מזהה שהנהג אינו בולם בעוצמה מספקת.

זיהוי תנועה חוצה מאחור

מערכת זיהוי תנועה חוצה מאחור הזמינה בדגם הלימיטד מסייעת לך לצאת ממקום חניה בנסיעה לאחור כשכלי רכב אחרים חוסמים את שדה הראייה שלך. כשאתה משלב להילוך אחורי, חיישנים מבצעים סריקה לאיתור כלי רכב ו/או עצמים שחוצים את נתיב הנסיעה שלך, והמערכת מזהירה אותך באמצעות סמל מואר במראה החיצונית.

חניה קלה

כניסה ויציאה עם הרכב שלך ממקומות חניה יכולה להיות מאתגרת. ה-Cherokee החדש זמין עם שלוש מערכות שנועדו לעזור להפוך אותן לבטיחותיות ובטוחות יותר

מצלמת נסיעה לאחור

מצלמת נסיעה לאחור ParkView®
תמרן לתוך מקום חניה בקלות באמצעות מצלמת נסיעה לאחור ParkView® הכלולה כציוד סטנדרטי. המערכת מציגה תמונת וידאו אחורית עם קווי רשת דינמיים כשאתה משלב להילוך אחורי. מערכת ParkView תסב את תשומת לבך לעצמים חבויים מאחור באמצעות התראה על גבי המסך או צליל התראה.

סייען לחנייה

סייען לחנייה במקביל ובמאונך
סייען לחנייה במקביל ובמאונך היא מערכת מתקדמת הזמין בדגם הלימיטד שמזהה מקומות חניה פנויים. בלחיצת כפתור, מערכת ההנחיה מנווטת את הרכב ובמקביל מורה לך להחליף הילוך ולהפעיל את דוושות הבלמים וההאצה.

בקרת שיוט אדפטיבית

בקרת שיוט אדפטיבית עם תפקוד Stop & Go
באמצעות שליטה על המצערת ובלימה מוגבלת, מערכת זו הזמינה כאופציה מתאימה באופן אוטומטי את מהירות הנסיעה למרחק שנבחר מראש כאשר היא מזהה תנועה איטית יותר מלפנים, ובכך מסייעת להבטיח שמירה על מרחק בטוח. בנסיבות מסוימות היא מסוגלת להביא את הרכב למצב של עצירה מוחלטת ללא התערבות הנהג.

KEYLESS

אינך חייב יותר להתעסק עם המפתחות הודות למערכת Enter ‘n Go™ הזמינה כאופציה. פשוט שמור את מחזיק המפתחות בכיסך, אחוז בידית הדלת והיכנס פנימה.

לנציג מכירות