JEEP® CHEROKEE

JEEP® CHEROKEE

בנוי לעשות יותר

נצל כל הזדמנות לגלות עולמות עם Jeep® Cherokee
.עיצוב חיצוני חדשני ומרשים יסובב ראשים, פריטי נוחות פנימית משופרים
כגון מושבים קדמיים מחוממים משלימים את מאפייני ההיי-טק, טכנולוגיה מתקדמת כגון ה ™Uconnect-עם מסך מגע, תמיכה ב-™Apple CarPlay, Android Auto .

CHEROKEE LONGITUDE

צא לדרך עם סגנון וביטחון ב- Jeep® Cherokee Longitude.
מרחב מטען משופר, מסך מגע 7 אינץ' עם תמיכה חדשנית ב-™Apple CarPlay ו-™Android Auto, מראה חיצוני חדש ומרשים, חישוקי אלומיניום מעוצבים בגודל 17 אינץ' וגימורים פנימיים מלוטשים מעניקים ל-Longitude סגנון חדש בפנים ובחוץ.

מערכת ™Uconnect עם מסך מגע 7 אינץ'

סע באזור הנוחות שלך והישאר מקושר תמיד, גם כאשר אתה בנסיעה. מסך המגע 7 אינץ' של מערכת ™Uconnect כולל תמיכה ב-™Apple CarPlay, ™Android Auto, ובקרה קולית משולבת, בנוסף ל- ™Google Maps ו-Apple® Maps. צור מיקרו אקלים משלך עם מערכת בקרת האקלים המפוצלת לשני אזורים. היא כוללת שני בקרי טמפרטורה – אחד בכל צד של יחידת הבקרה.

חישוקי אלומיניום 17 אינץ'

חישוקי אלומיניום צבועים 17 אינץ' מעניקים יכולות יוצאות מן הכלל ועיצוב מושך מבטים.

מצלמת נסיעה לאחור

"מצלמת נסיעה לאחור Parkview
כשהרכב משולב להילוך אחורי, מערכות סיוע לחניה עוזרות לך להיכנס ולצאת בקלות ממקום חניה, כולל מצלמת נסיעה לאחור Parkview המציגה תמונת וידאו של השטח שמאחורי הרכב עם קווי רשת דינמיים על מסך המגע של מערכת Uconnect®. קו מרכזי מקווקו מציין את מרכז הרכב כדי לסייע בחנייה או בהתיישרות מול גרור."

Keyless Enter-N-Go™

כשמחזיק המפתחות נמצא בקרבתך, אתה יכול לפתוח את הרכב על ידי משיכת אחד מידיות הדלתות הקדמיות. כדי להתניע את המנוע, עליך רק ללחוץ על לחצן Start/Stop תוך כדי לחיצה על דוושת הבלמים.

CHEROKEE LIMITED 2021

סגנון יוקרתי ורמה גבוהה יותר של אביזרי נוחות משתלבים יחד ב-Jeep® Cherokee Limited 2021. מושבים מצופים בעור Nappa, מסך מגע 8.4 אינץ' הכלול במפרט הסטנדרטי, עם תמיכה ב-Apple CarPlay ו-Android Auto™, אזור מטען גדול יותר וחישוקי אלומיניום יוקרתיים חדשים מלוטשים/צבועים הם רק כמה מהמאפיינים שמביאים את ה-Limited לגבהים חדשים.

מושבים קדמיים מחוממים, מצופים עור
משטחי הישיבה מחוממים למזג אוויר קר.בנוסף, המושבים הקדמיים הם גם בעלי כוונון חשמלי.

דלת עורפית חשמלית

"דלת עורפית חשמלית ללא מגע יד
שמחזיק המפתחות נמצא עליך, הדלת העורפית החשמלית ללא מגע יד, הזמינה כאופציה, תיפתח כמו מעשה קסמים."

עוד על CHEROKEE LIMITED

"מערכת Uconnect™ עם מסך מגע 8.4 אינץ' עם מערכת ניווט
הישאר מחובר לכל הדברים החשובים ביותר. מערכת Uconnect™ עם מסך מגע 8.4 אינץ' מציעה תמיכה מלאה ב- Apple CarPlay® ושילוב Android™ Auto, קישוריות Bluetooth® ה-Cherokee Limited כולל גם מערכת שמע יוקרתית של Alpine עם 8 רמקולים וסאב-וופר."

חישוקי אלומיניום צבועים 18 אינץ'
חישוקי אלומיניום צבועים 18 אינץ' חדשים מעניקים יכולות מרשימות ועיצוב חיצוני מרהיב."

מספק את הצורך שלך לגלות
Jeep® Cherokee 2021 לוקח את האותנטיות ואת האומנות של העיצוב המסורתי של המותג Jeep ומעצב אותו מחדש להרפתקה מודרנית. עיצוב חדש מלפנים ומאחור, פנסים ראשיים ואחוריים Full LED משופרים, בשילוב עם עיצוב חדש של הגלגלים ומאפייני נוחות חיצוניים יוקרתיים, מפתחים את הסגנון של ה-Cherokee תוך שמירה על המסורת המפוארת שלו.

מעוצב בצורה תכליתית
הטכנולוגיה המתקדמת ביותר פוגשת בחלל פנימי מעודן ומיוצר במיומנות ב-Jeep® Cherokee החדש. מערכת Selec-terrain® ומערכת Active Drive 4×4 משפרות את חוויית הנסיעה בשטח. אזור מטען משופר, טכנולוגיית הדור הבא של Uconnect™, בדים פנימיים עשירים ונקודות מגע מצופות בעור מעניקים לCherokee עיצוב במותאם לנוחות, הרפתקה וכל מה שביניהם.

מתוכנן להרפתקאות יומיומיות
החלל הפנימי של ה-Jeep® Cherokee החדש משלב מאפייני היי-טק בחזית הטכנולוגיה, עם היכולת להתמודד כמעט עם כל פרויקט או הרפתקה. המאפיינים הזמינים כוללים סיוע לחניה במקביל ובמאונך בחלק מהדגמים, בקרה אוטומטית של האלומה הגבוהה של הפנסים הראשיים, ומושב נהג ונוסע קדמי עם כוונון חשמלי.

מערכת סיוע לחניה במקביל ובמאונך
ה-Jeep® Cherokee מגיע עם מערכת מתקדמת המזהה מקומות חניה פנויים. מערכת ההנחיה מנווטת את הרכב, כשהיא מורה לך להחליף הילוכים ולהפעיל את דוושות הבלמים וההאצה. בדגם הלימיטד בלבד

מושב נהג ונוסע קדמי עם כוונון חשמלי.
ניתן להזיז את המושב באופן חשמלי קדימה, אחורה, למעלה ולמטה. ניתן גם לכוונן את התמיכה לגב ולצוואר כדי לאפשר הטיה קלה או תנוחת ישיבה זקופה.

בטיחות וביטחון – מוכן לבלתי צפוי
מאפייני הבטיחות והביטחון הזמינים כאופציה מבטיחים שתוכל לחוות את כל ההרפתקאות ללא כל דאגות. מערכת ניטור שטחים מתים, סייען חניה קדמי ParkSense® Front Park Assist ומאפיינים רבים נוספים מעניקים ל-Jeep® Cherokee החדש בטיחות וביטחון שאתה יכול לסמוך עליהם.

לנציג מכירות