התפתחות העיצוב של ה-Cherokee

ה-Jeep® Cherokee החדש מציג פרספקטיבה חדשה של העיצוב החיצוני הנצחי שלו, עם חזית ודלת עורפית בעלות עיצוב חדש ונועז. פנסים ראשיים ופנסי ערפל LED יוקרתיים משופרים, תאורת יום וחזית בעלת עיצוב חדש עם שבכה בעלת שבעה חריצים חדשה, משתלבים יחד כדי להעניק ל-Cherokee עיצוב מעודן ודינמי מובהק. מכסה המנוע החדש וקל המשקל המיוצר מאלומיניום מפתח את עיצוב מפל המים של השבכה הקדמית, הייחודי ל-Cherokee, כדי שיתאים באופן הדוק יותר לסגנון עיצוב המותג האחרון של Jeep.

תאורת יום LED יוקרתית

תאורת יום פועלת, כל הפנסים מאירים

האר את הלילה בסטייל. הפנסים הראשיים ופנסי הערפל Full LED היוקרתיים הכלולים במפרט הסטנדרטי מציעים ביצועי תאורה משופרים לתוספת בטיחות וביטחון, ואילו תאורת יום בולטת ורחבה יותר נמשכת לאחור כמו כנף של בז בסגנון חדש ונועז.

עיצוב אחורי חדש

הוא בולט הן כשהוא מתקרב והן כשהוא מתרחק. הפרופיל האחורי של ה-Cherokee מקבל עיצוב חדש המושך את העין עם זרימה הרמונית יותר בחלק האחורי של הרכב. הפנסים האחוריים החדשים כולל תאורת LED אדומה שמקיפה את פנסי הבלימה ומהבהבי הפנייה. לוחית הרישוי הועברה למרכז הדלת העורפית לקבלת מראה חלק יותר. דלת עורפית חשמלית חדשה מופעלת ללא מגע יד באמצעות כף הרגל, כך שההעמסה והפריקה של כל דבר, ממצרכי מכולת לציוד ספורט, נעשית קצת יותר קלה. דלת תא מטען הכוללת פס תאורה משולב וידית פתיחה בעלת מיקום גבוה יותר לתוספת נוחות ללקוחות.

עיצוב מותג JEEP® אופייני

אמנם ה-Cherokee זכה לעיצוב חיצוני מעודכן, אבל סממני עיצוב מוכרים היטב של המותג Jeep® ממשיכים להופיע גם כאן. מקשתות הגלגיליות הטרפזיות ועד לשבכה הקדמית בעלת שבעה חריצים, ה-Jeep® Cherokee החדש מהווה מחווה להיסטוריה המפוארת והסגנון הייחודי של המותג.

ROOM TO ROAM

Whether it's your trip to the backwoods or to your next gig, Jeep® Cherokee delivers. Versatility is key with 60/40 split second-row seats with fore/aft functionality. The seat also has a recline function for added comfort.

חישוקים וצמיגים

חישוקים
בין אם אתה משייט בג'ונגל העירוני או חוקר דרכים בלתי מוכרות, ה-Cherokee מציע מגוון מסוגנן ושימושי של חישוקים וצמיגים שהופכים כל הרפתקה לבלתי נשכחת.

חישוקי אלומיניום צבועים 17 אינץ'
כלולים במפרט הסטנדרטי בגרסת Longitude

חישוקי אלומיניום מלוטשים/צבועים 18 אינץ'
כלולים במפרט הסטנדרטי בגרסת Limited

לנציג מכירות