הודעה לבעלי רכב מתוצרת ג'יפ ליברטי, משנת מודל 2013 -2012 וג'יפ גרנד צ'ירוקי משנות מודל 2011-2013

הודעה לבעלי רכב מתוצרת ג'יפ ליברטי, משנת מודל 2013 -2012 וג'יפ גרנד צ'ירוקי משנות מודל 2011-2013

חברת סמלת, סוכנות מכוניות לים התיכון, יבואנית רכבי ג'יפ, קרייזלר ודודג' בישראל מודיעה כי במסגרת השמירה וההקפדה על אמינות ובטיחות הרכב  יש צורך בביצוע קריאה חוזרת  (RECALL) לחלק מהמכוניות מסוג זה לצורך בדיקה ובמידת הצורך החלפה של מחשב כרית אוויר.

הבדיקה ובמידת הצורך ההחלפה הנם תוצאה של אפשרות של תקלה פנימית ביחידת הבקרה אשר עשויה לגרום להדלקות מנורת כרית האוויר ופעולה לא תקינה של כרית ראש.

עפ"י הנתונים מעורבים בRECALL  זה  20  כלי רכב מדגם ג'יפ ליברטי.

משך הבדיקה והעבודה כשעה ויתכן ויהיה צורך בזמן נוסף.

בימים אילו תישלח הודעה בכתב לאותם לקוחות רלוונטיים והם יוזמנו לביצוע פעולת המניעה אשר ניתנת לביצוע רק במרכזי השירות המורשים לטפל בכלי הרכב מסוג זה ואשר רשומים בספר הרכב הרלוונטי וכן מפורסמים באתרי האינטרנט של חברתנו  jeep.co.il. ו- jeep-chrysler.mca.co.il.

הבדיקה והעבודה תבוצענה ללא כל תשלום מצד הלקוחות.

כל לקוח אשר ירצה לבדוק האם מכוניתו נכללת בקריאה החוזרת מוזמן להתקשר למוקד שירות הלקוחות של חברתנו בטלפון שמספרו 1-800-22-5759 או יבדוק באתרי החברה jeep.co.il או- jeep-chrysler.mca.co.il

עפ"י תקנה 306 (א) לתקנות התעבורה  התשכ"א 1961 , בעל רכב שלא יבצע בפועל  את "הקריאה החוזרת" תוך 6 חודשים ממועד משלוח המכתב, משרד התחבורה לא יחדש רישיון הרכב שלו ולא תתאפשר העברת בעלות הרכב.

    לעמוד קריאת שירות RECALL >>  

לנציג מכירות