הודעה לבעלי רכב מתוצרת ג'יפ גרנד צ'ירוקי, דודג' דורנגו משנות מודל 2011-2014

הודעה לבעלי רכב מתוצרת ג'יפ גרנד צ'ירוקי, דודג' דורנגו משנות מודל 2011-2014

חברת סמלת, סוכנות מכוניות לים התיכון, יבואנית רכבי גי'פ ודודג' בישראל מודיעה כי במסגרת השמירה וההקפדה על אמינות ובטיחות הרכב יש צורך בביצוע קריאה חוזרת (RECALL) לחלק מהמכוניות מסוג זה לצורך בדיקה להתקנה נכונה של מגן מים של מגבר הבלם ובמידת הצורך החלפת מגן המים ועפ"י צורך החלפת מגבר בלם.

הבדיקה ובמידת הצורך ההחלפה הנן תוצאה של אפשרות כניסת רטיבות והיווצרות קורוזיה אשר עלולה לגרום לפעולה לא תקינה של הבלמים.

עפ"י הנתונים מעורבים ב RECALL  זה  1275  כלי רכב מדגם גרנד צ'ירוקי. משך הבדיקה והעבודה כשעתיים ויתכן ויהיה צורך בזמן נוסף.

בימים אילו תישלח הודעה בכתב לאותם לקוחות רלוונטיים והם יוזמנו לביצוע פעולת המניעה אשר ניתנת לביצוע רק במרכזי השירות המורשים לטפל בכלי הרכב מסוג זה ואשר רשומים בספר הרכב הרלוונטי וכן מפורסמים באתרי האינטרנט של חברתנו  jeep.co.il. ו- jeep-chrysler.mca.co.il.

הבדיקה והעבודה תבוצענה ללא כל תשלום מצד הלקוחות.

כל לקוח אשר ירצה לבדוק האם מכוניתו נכללת בקריאה החוזרת מוזמן להתקשר למוקד שירות הלקוחות של חברתנו בטלפון שמספרו 1-800-22-5759 או יבדוק באתרי החברה jeep.co.il או- jeep-chrysler.mca.co.il

עפ"י תקנה 306 (א) לתקנות התעבורה  התשכ"א 1961 , בעל רכב שלא יבצע בפועל  את "הקריאה החוזרת" תוך 6 חודשים ממועד משלוח המכתב, משרד התחבורה לא יחדש רישיון הרכב שלו ולא תתאפשר העברת בעלות הרכב.

לעמוד קריאת שירות RECALL >>

לנציג מכירות